Listwa przypodłogowa LED oświetleniowa Wallstyl IL11 - NMC Noel Marquet

Coraz częściej projektanci wnętrz stawiają na rozwiązania, które oferują coś więcej poza swoim pierwotnym zastosowaniem. Właścicielom domów czy mieszkań w dzisiejszych czasach zależy na jak największej funkcjonalności i maksymalnym wykorzystaniu posiadanej przestrzeni. Z tego względu redukuje się chociażby udział zwykłych lamp w oświetleniu, a wybiera się lampy wpuszczane w podłogę, sufit lub ściany.

Jeszcze lepszą opcję stanowią listwy oświetleniowe LED, ponieważ łączą w sobie dwie główne zalety - praktyczność i estetyczność. Z jednej strony oświetlą ciemne miejsca bez potrzeby zakładania dodatkowych lamp czy kucia w ścianie. Z drugiej strony dobrze wyglądają w każdym pomieszczeniu oraz sprawiają, że podświetlone elementy również prezentują się nienagannie.

Listwa oświetleniowa LED – Wallstyl IL11

Listwy oświetleniowe LED – NMC Noel Marquet

Coraz więcej osób podczas projektowania wnętrza wybiera nowoczesne rozwiązania, ponieważ te stanowią niemal synonim funkcjonalności i praktyczności. Takie są też listwy oświetleniowe LED Noel Marquet. Ich zastosowanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca, ponieważ montuje się je tuż przy ścianie, są ekologiczne, ekonomiczne i łatwe w montażu. Wiele kolorów zimnych i ciepłych, a nawet wybór takich listew, które zmieniają barwę samodzielnie bądź za pomocą pilota, umożliwia zbudowanie odpowiedniego klimatu w każdym pomieszczeniu.

Listwa oświetleniowa LED NMC Noel Marquet - dlaczego warto je wybrać?

Zastosowanie listew oświetleniowych LED NMC Noel Marquet niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze, możliwość montażu w każdym miejscu, które wybierzesz. Nie musisz wykuwać dziur w ścianach, żeby wpuścić kable, ponieważ wystarczy Ci klej do przytwierdzenia listwy. Ponadto tego typu oświetlenie sprawdzi się w pomieszczeniu o dowolnym charakterze - nieważne, czy to będzie korytarz, salon, kuchnia, łazienka, pokój, garaż czy biuro.

Ponadto żarówki LED odznaczają się o wiele wyższą żywotnością i czasem świecenia, niż tradycyjne, są bardziej ekologiczne oraz ekonomiczne ze względu na mniejszy pobór energii elektrycznej, a także nie nagrzewają się, dlatego nie stanowią zagrożenia dla sprzętów lub ściany w ich pobliżu.

Sprawdź nasze listwy przypodłogowe
Listwy przypodłogowe NMC Noel Marquet

NMC Noel Marquet, Listwy oświetleniowe LED - Cena

Jak w przypadku innych akcesoriów czy dodatków do wnętrz tak i tutaj nie istnieje jednoznaczna cena ze względu na zbyt dużą różnorodność listew. Ceny poszczególnych modeli wahają się w zależności od ich grubości, wysokości, szerokości, materiału użytego do produkcji, stylu, w jakim został wykonany, kształtu, wystąpienia dodatkowych wcięć i elementów dekoracyjnych, giętkości, wymogu samodzielnego pomalowania oraz odpowiedniego miejsca montażu.

Widełki cenowe obejmują produkty kosztujące od 30 zł za metr bieżący do nawet ponad 500 zł za metr bieżący. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujesz od listwy i jakie cechy powinna posiadać.

Wallstyl IL11 NMC Noel Marquet Listwa przypodłogowa LED oświetleniowa

Jednym z naszych produktów jest listwa przypodłogowa Wallstyl IL11 NMC Noel Marquet. Została wykonana z polistyrenu o wysokiej giętkości, który wykazuje odporność na uszkodzenia, zarysowania i działanie czynników fizycznych, jak chociażby wody. Dzięki frezom w tylnej części możliwe jest ukrycie wszelkich kabli i przewodów bez niszczenia ścian. Listwa została wstępnie zagruntowana, co sprawia, że jest gotowa do montażu.